Polityka prywatności

Polityka Prywatności Grupy Pflegerin

 1. Ogólne
  Ochrona prywatności i danych osobowych jest niezwykle ważna dla Grupy Pflegerin. W trosce o bezpieczeństwo dokładamy najwyższych starań, aby przetwarzanie danych osobowych odbywało się prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  Pojęcia użyte w niniejszej polityce:

  • Dane osobowe: to dane, za pomocą których można zidentyfikować określoną osobę.
  • Administrator danych osobowych:  podmiot, który decyduje o środkach i celach przetwarzania udostępnionych mu danych osobowych.
  • Przetwarzanie danych osobowych – to wszystkie operacje na danych osobowych, w tym ich zbieranie, utrwalanie, udostępnianie, czy usuwanie.
  • Powierzenie danych osobowych – przekazanie danych osobowych podmiotowi, który administruje nimi w imieniu administratora.
 2. Przetwarzanie danych osobowych
  W momencie udostępnienia nam Twoich danych osobowych Grupa Pflegerin Sp. Z o.o.  staje się ich administratorem. Przetwarzamy dane osobowe tylko w takim zakresie, w jakim zostały nam udostępnione i jedynie dla realizacji celu udostępnienia.

  Jeżeli zatem wyraziłeś chęć wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji, Twoje dane będę wykorzystywane tylko do tego celu,. Twoje dane mogą być przekazane partnerom Grupy Pflegerin, na zasadzie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych. Kontrolujemy aby nasi partnerzy w należyty sposób dbali o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

  Pamiętaj o tym, że podanie danych osobowych jest zawsze dobrowolne.

 3. Jakie prawa Ci przysługują
  Jeżeli Twoje dane przetwarzane są na podstawie zgody, możesz ją w każdej chwili wycofać. Pamiętaj jednak, że cofnięcie zgody oznacza brak możliwości korzystania przez Ciebie z naszych usług.

  W każdej chwili masz prawo do zmiany i aktualizacji swoich danych osobowych. Jeżeli uznasz, że Twoje prawa w zakresie danych osobowych zostały naruszone poinformuj nas o tym. Dzięki temu będziemy mogli Ci pomóc. Jesteś również uprawniony do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

 4. Rola polityki prywatności i jej zmiany
  Niniejsza polityka ma charakter informacyjny i nie zastępuje przepisów prawa.

Polityka plików cookies

Szukasz pracy w opiece?

Skontaktuj się z nami i zostań opiekunką osób starszych

Zadzwoń +48 666 176 100 Zadzwoń +48 32 726 40 66 Wypełnij formularz aplikacyjny