Agencja opiekunek osób starszych

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech?

Pomożemy Ci zrealizować twoje plany i damy gwarancję najwyższych na rynku zarobków nawet do 1900 euro netto!
 • Nasze doświadczenie i wiedza to efekt 5 lat działalności na rynku.
 • Codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt  ofert pracy, więc jesteśmy gotowi przedstawić ofertę wyjazdu spełniającą oczekiwania każdej opiekunki.
 • Nasz dewiza to bezpieczeństwo i legalność zatrudniania. Dlatego też naszym opiekunkom gwarantujemy opłacanie wysokich składek ZUS, pełnego dostępu do opieki medycznej w Niemczech  (na podstawie karty EKUZ) oraz poświadczonego formularza A1.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech!

Dlaczego warto pracować z nami

 • Legalne zatrudnienie

  Przed każdym wyjazdem do pracy podpisujemy umowę i przekazujemy konieczne dokumenty. Wyjazd z nami to legalna praca na podstawie umowy cywilnoprawnej.

 • Pełne ubezpieczenie

  Współpracując z nami gwarantujemy opłacanie wysokich składek ZUS oraz masz gwarancje dostępu do opieki medycznej za granicą na podstawie europejskiej karty EKUZ.

 • Wynagrodzenie do 1900 euro

  Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, poziomu znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia Podopiecznego.

 • Pomoc 24h na dobę

  Kontakt z naszym koordynatorem w Polsce przez cały okres pobytu 24h na dobę – służymy wsparciem i pomocą podczas całego pobytu za granicą.

 • Bezpłatny transport i zakwaterowanie

  Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i bezpłatny transport do miejsca pracy oraz jego organizację – nie musisz martwić się żadnymi formalnościami oraz organizacją podróży.

 • Atrakcyjne premie i bonusy świąteczne

  Za okresy świąteczne spędzone za granica wypłacamy nawet do 400 euro netto premii, a za polecanie naszej agencji wypłacamy dodatkowe bonusy nawet do 200 euro netto.

Pfelgerin24 to polska agencja opiekunek osób starszych w Niemczech, która pomogła już setkom osób znaleźć wymarzoną pracę z seniorami. Dzięki ogromnej bazie ofert potrafimy perfekcyjnie sprostać oczekiwaniom niemieckich rodzin oraz seniorów, a także wymaganiom polskich kandydatów. Jeśli znasz język, cechujesz się empatią i wiesz jak opiekować się emerytami być może nasza agencja opiekunek osób starszych czeka właśnie na Ciebie! Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją wymarzoną pracę już dzisiaj.

Sprawdzona agencja pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Jesteśmy firmą oferującą pracę w opiece nad osobami starszymi w Niemczech z pięcioletnim stażem. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Nam możesz zaufać, tak jak zaufały nam setki osób przed Tobą oraz niemieckie rodziny! Jesteśmy sprawdzoną agencją pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Po wyjeździe cały czas możesz liczyć na naszą pomoc – polski koordynator będzie dla Ciebie wsparciem i pomocą przez cały czas pobytu za granicą.

Zaufaj nam

W agencji pracy dla opiekunek Pflegerin24 kierujemy się następującymi zasadami:

 • tylko legalne zatrudnienie,
 • ubezpieczenie zdrowotne oraz dostęp do opieki medycznej dla pracowników,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • całodobowe wsparcie opiekunek,
 • troska o wszelkie formalności,
 • zapewnienie zakwaterowania oraz przejazdu opiekunkom,
 • premie i bonusy dla wyróżniających się pracowników.

Wszystkie szczegóły ustalamy już na etapie rekrutacji, dzięki czemu masz pewność co do warunków zatrudnienia oraz pracy. Nasi opiekunowie oraz opiekunki mogą także zawsze liczyć na wsparcie. Nasza firma nie tylko oferuje pracę opiekunki w Niemczech, dbamy także o to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Rozpocznij pracę marzeń już dziś

Sądzisz, że opieka w Niemczech to praca stworzona dla Ciebie? W takim razie nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą agencją pracy dla opiekunek w Niemczech! Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać – z nami podejmiesz pracę swoich marzeń już dziś.

Szukasz pracy w opiece?

Skontaktuj się z nami i zostań opiekunką osób starszych

Zadzwoń +48 666 176 100 Zadzwoń +48 32 726 40 66 Wypełnij formularz aplikacyjny