Oferty pracy dla opiekunek Niemcy

Praca dla Opiekunki osób starszych  w Niemczech – sprawdzona oferta 28.06 66583  Spiesen-Elversberg

Podopieczny:

Pani, 82 lat

Miasto:

66583  Spiesen-Elversberg

Wynagrodzenie:

1650 euro

Data wyjazdu:

28.06.2023

Okres pobytu:

6-8 tygodni

Informacje o ofercie:

Do opieki Seniorka 82 lata( 160cm, 55kg). Cierpi  na Alzheimera, demencję, cukrzycę oraz inkontynencję. Miewa stany depresyjne/lękowe. Komunikacja – zachowana, orientacja – częściowo ograniczona. Porusza się samodzielnie, wymaga asekuracji/wsparcia przy wstawaniu. Noce przesypia.

Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst do czynności higienicznych oraz dzielenia lekarstw.

Warunki mieszkaniowe: dom jednorodzinny. Do dyspozycji Opiekunki pokój z dostępem do Internetu oraz TV.

Stan zdrowia podopiecznego:
  • Alzheimer
  • demencja
  • cukrzyca
  • inkontynencja
  • miewa stany depresyjne/lękowe

Wymagnia dotyczące opiekunki:
  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • pozytywne usposobienie
  • mile widziane referencje i paszport COVID

Zakres obowiązków:
  • dom jednorodzinny
  • do dyspozycji Opiekunki pokój z dostępem do Internetu oraz TV

Numer oferty: 2305

Sprawdź nasze aktualne premie

    Zainteresowana pracą w opiece? Aplikuj teraz!

    Zaakceptowano: Chcę otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy.

    Szukasz pracy w opiece?

    Skontaktuj się z nami i zostań opiekunką osób starszych