>
Opiekunka osoby starszej

Nasze opiekunki osób starszych pomagają w codziennych czynnościach takich jak:

codzienna higiena i toaleta

 zakupy

 gotowanie

 sprzątanie

 wizyty u lekarza

Bardzo ważne jest to, że nasze opiekunki to zawsze serdeczne i miłe osoby, łatwo nawiązują kontakt z osobami starszymi, dając im wsparcie i spędzając z nimi aktywnie czas wolny.

Decydując się na pomoc opiekunki osoby starszej zawsze określają Państwo jaki zakres obowiązków powinna ona wykonywać, kiedy i w jakich godzinach powinna odwiedzać osobę starszą. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę. Zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny i obniżki przy stałej współpracy.

Nasze opiekunki posiadają referencje, długoletnie doświadczenie, specjalistyczne kursy. To wszystko jest gwarancją właściwej opieki i zrozumienia potrzeb osoby starszej.

Prosimy o kontakt: 32 771 71 76 lub biuro@avoria.pl

Pomoc domowa

Housewife
Pomoc domowa to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, którzy cenią porządek , ale nie kosztem swojego czasu wolnego. Nasze pomoce domowe to doświadczone panie, które szybko i sprawnie będą dbały o utrzymanie porządku w Twoim domu.

Korzyści decyzji współpracy z naszą Pomocą domową:

czystość i porządek w Twoim domu

więcej czasu dla Twoich bliskich

atrakcyjne ceny i promocje przy stałej współpracy

pewność, że zatrudniona przez nas Pomoc domowa jest osobą uczciwą

gwarancja legalności zatrudnienia – nasi Pracownicy mają pełne ubezpieczenie i legalną umowę

możliwość decydowania o częstotliwości prac porządkowych Pomocy domowej

Już od 100 złotych miesięcznie nasze Pomoce domowe zadbają o czystość w Twoim domu. Skontaktuj się z nami  32 771 71 76. Spotkamy się z Państwem, doradzimy jakie usługi są najlepsze, przedstawimy ofertę.

Opiekunka dzieci

kid boy and mother playing together with cup toys
Oddając dziecko pod opiekę drugiej osoby musisz mieć pewność, że to odpowiedzialna i godna zaufania osoba. Naszym opiekunkom możesz w pełni zaufać. To doświadczone i serdeczne panie.

Gwarantujemy:

pewność co do doświadczenia i umiejętności naszych opiekunek

gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka, które przebywa pod opieką wykwalifikowanej osoby

możliwość ustalenia stałych godzin pracy opiekunki a także nieregularnych np. weekendowych, wieczornych godzin pracy

atrakcyjne ceny i promocje przy stałej współpracy

Nasi pracownicy to profesjonalne opiekunki – posiadają referencje, odpowiednie kwalifikacje i kursy. To dlatego możesz być pewien, że Twoje dziecko jest pod najlepszą opieką. O jego właściwy rozwój fizyczny i psychiczny dbają osoby, które doskonale znają prawidłowości rozwoju dziecka i wiedzą jak go stymulować.

Nasze opiekunki dobierają zabawy do wieku i możliwości dziecka. Są to liczne zabawy z nurtu Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, metody Kinezjologii Edukacyjnej Paula E.Dennisona, i inne zabawy rozwijające kreatywność i wyobraźnie dzieci.

Skontaktuj się z nami 32 771 71 76, poznamy potrzeby Twoje i Twojego dziecka a następnie przedstawimy najlepsze opiekunki  które podczas zorganizowanego przez nas spotkania będziesz mógł poznać i wybrać najbardziej odpowiednią dla Twojego dziecka.